KONTAKT

KONTAKTFORMULÄR

Med denna blankett kan du skicka oss en offertförfrågan på Heinolas anläggningar och reservdelar. Vi besvarar förfrågningarna så fort som möjligt.

Mitt ärende gäller:

anläggningreservdelar

SCICKA

Heinola Sågverksmaskiner Ab

Tehtaantie 21, PL 24, 18101

Heinola, Finland

Se karta
 
Telefon, växel: +358 (3) 848 411

Fax: +358 (3) 848 4301

förnamn.efternamn@heinolasm.fi

Vår sakkunniga personal utgör kärnan i vår verksamhet.

LÄMNA EN ÖPPEN ARBETSANSÖKAN

Kari Kiiskinen
VD
kari.kiiskinen@heinolasm.fi
+358 50 538 0825

Juha Ropilo
Försäljnings Direktör
Sågning, kantsågning, sorteringsverk,
automation
juha.ropilo@heinolasm.fi
+358 50 556 1393

Matti Takatalo
Försäljningschef
Mobilhuggar, industrihuggar
matti.takatalo@heinolasm.fi
+358 50 354 5242

Jan Räsänen
Försäljningschef
jan.rasanen@heinolasm.fi
+358 44 732 3813

Ilari Niittymäki
Försäljningschef
Virkestorkar
ilari.niittymaki@heinolasm.fi
+358 40 520 7785

Lauri Meilahti
Ekonomichef
lauri.meilahti@heinolasm.fi

Konstantin Kolotushkin
Försäljnings Direktör
Константин Колотушкин
Директор по Продажам
konstantin.kolotushkin@
heinolasm.fi
+358 44 7323 822

Kimmo Halttunen
Heinola Care, After Sales Manager
kimmo.halttunen@heinolasm.fi
+358 40 770 8148

Marko Kaukonen
Product Manager, Drying kilns
marko.kaukonen@heinolasm.fi
+358 44 2313 405