KONTAKT

KONTAKTFORMULÄR

Med denna blankett kan du skicka oss en offertförfrågan på Heinolas anläggningar och reservdelar. Vi besvarar förfrågningarna så fort som möjligt.

Mitt ärende gäller:

    anläggningreservdelar

    SKICKA

    Heinola Sågverksmaskiner Ab

    Tehtaantie 21, PL 24, 18101

    Heinola, Finland

    Se karta

    Telefon, växel: +358 (3) 848 411

    Fax: +358 (3) 848 4301

    förnamn.efternamn@heinolasm.fi

    Vår sakkunniga personal utgör kärnan i vår verksamhet.

    LÄMNA EN ÖPPEN ARBETSANSÖKAN

    Jan Räsänen
    VD
    jan.rasanen@heinolasm.fi
    +358 44 732 3813

    Lauri Meilahti
    Ekonomichef
    lauri.meilahti@heinolasm.fi

    Marko Kaukonen
    Produktchef
    Virkestorkar
    marko.kaukonen@heinolasm.fi
    +358 44 2313 405

    Veijo Malmi
    Försäljningschef
    veijo.malmi@heinolasm.fi
    +358 50 358 4406

    Petri Kvick
    Project Manager
    petri.kvick@heinolasm.fi
    +358 44 732 3806

    Antti Ojapalo
    Sales Engineer
    HEINOLA service
    antti.ojapalo@heinolasm.fi
    +358 44 732 3810

    Matti Takatalo
    Sales Engineer
    matti.takatalo@heinolasm.fi
    +358 50 3545 242