Ota Yhteyttä

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Tällä lomakkeella voit jättää tarjouspyynnön Heinolan laitoksia ja varaosia koskien. Vastaamme tiedusteluihin mahdollisimman pikaisesti.

Asiani koskee:

laitoksiavaraosia

LÄHETÄ

HEINOLAN SAHAKONEET OY

Tehtaantie 21, PL 24,
18101 Heinola
Katso kartta
 
Puhelin, vaihde: +358 3 848 411
Sähköpostit ovat muotoa
etunimi.sukunimi@heinolasm.fi

Asiantunteva henkilöstömme on toimintamme ydin.

JÄTÄ AVOIN TYÖHAKEMUS

Jan Räsänen
Toimitusjohtaja
jan.rasanen@heinolasm.fi
+358 44 732 3813

Lauri Meilahti
Talousjohtaja, rekrytoinnit
lauri.meilahti@heinolasm.fi

Konstantin Kolotushkin
Myyntijohtaja
Константин Колотушкин
Директор по Продажам
konstantin.kolotushkin@
heinolasm.fi
+358 44 7323 822

Marko Kaukonen
Tuotepäällikkö
Kuivaamot
marko.kaukonen@heinolasm.fi
+358 44 2313 405

Veijo Malmi
Myyntipäällikkö
veijo.malmi@heinolasm.fi
+358 50 358 4406

Antti Ahvenainen
Myynti-insinööri
HEINOLA service
antti.ahvenainen@heinolasm.fi
+358 44 7323 829

Antti Ojapalo
Myynti-insinööri
HEINOLA service
antti.ojapalo@heinolasm.fi
+358 44 732 3810

Petri Kvick
Projektipäällikkö
petri.kvick@heinolasm.fi
+358 44 732 3806