Ota Yhteyttä

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Tällä lomakkeella voit jättää tarjouspyynnön Heinolan laitoksia ja varaosia koskien. Vastaamme tiedusteluihin mahdollisimman pikaisesti.

Asiani koskee:

laitoksiavaraosia

LÄHETÄ

HEINOLAN SAHAKONEET OY

Tehtaantie 21, PL 24,
18101 Heinola
Katso kartta
 
Puhelin, vaihde: +358 3 848 411
Sähköpostit ovat muotoa
etunimi.sukunimi@heinolasm.fi

Asiantunteva henkilöstömme on toimintamme ydin.

JÄTÄ AVOIN TYÖHAKEMUS

Jan Räsänen
Toimitusjohtaja
jan.rasanen@heinolasm.fi
+358 44 732 3813

Kari Kiiskinen
Senior Advisor
kari.kiiskinen@heinolasm.fi
+358 50 538 0825

Juha Ropilo
Myyntijohtaja
Sahaus, särmäys, lajittelulaitokset,
automaatio
juha.ropilo@heinolasm.fi
+358 50 556 1393

Matti Takatalo
Myyntipäällikkö
Mobiilihakkurit, teollisuushakkurit
matti.takatalo@heinolasm.fi
+358 50 354 5242

Ilari Niittymäki
Myyntipäällikkö
Kuivaamot
ilari.niittymaki@heinolasm.fi
+358 40 520 7785

Lauri Meilahti
Talousjohtaja, rekrytoinnit
lauri.meilahti@heinolasm.fi

Konstantin Kolotushkin
Myyntijohtaja
Константин Колотушкин
Директор по Продажам
konstantin.kolotushkin@
heinolasm.fi
+358 44 7323 822

Kimmo Halttunen
Manager
HEINOLA service
kimmo.halttunen@heinolasm.fi
+358 40 770 8148

Marko Kaukonen
Tuotepäällikkö
Kuivaamot
marko.kaukonen@heinolasm.fi
+358 44 2313 405

Veijo Malmi
Myyntipäällikkö
veijo.malmi@heinolasm.fi
+358 50 358 4406